www.nedávame si servítku pred ústa.sk

Soundtrack našich myšlienok

26.08.2014 22:50

„Nie je nešťastie umrieť s nesplnenými snami, ale je nešťastie nesnívať. Rovnako nie je hanba nesiahať na hviezdy, ale je hanba nemať hviezdy, na ktoré by sme siahali“ (Benjamin Mays)

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode